TR  |  EN
 

 

 

Biz Kimiz

Ereğli Agrosan, "gıda, kozmetik ve sağlık sektörleri için yüksek katma değerli doğal ürün ile türevlerinin üretilmesi" hedefi doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Şirketimiz, Bülent Ünal, Mehmet Ali Karamehmet, Seher Zeynep Ünal, Ayşe Zeynep Gönenç ve Ömer Kaymakçalan tarafından anonim şirket olarak kurulmuştur. Ereğli Agrosan gücünü kurucu ortaklarının çeşitli sektörlerdeki deneyim ve yeteneklerinden almaktadır. Getirdikleri uzmanlık ve deneyim Ereğli Agrosan’ın rekabet gücünü ortaya çıkarmaktadır. Ortak ve yöneticileri çeşitli endüstrilerin uluslararası ticareti, pazarlaması, mali yönetimi, tasarımı, inşaatı ve işletmesi konularında yoğun bilgi ve tecrübe sahibidirler.

Merkez ofisimiz ve AR-GE laboratuvarımız İstanbul’da, tarım işletmemiz Konya Ereğlisi’nde 7.000 dekar büyüklüğündeki Karamehmet çiftliğinde yer almaktadır. Ereğli’deki fabrikamız ve akredite kalite kontrol laboratuvarımız Konya Ereğlisi Organize Sanayi Bölgesi’nde 30.000 m2 alana kurulacaktır. 2016 ilkbaharında 4.000 m2 kapalı alanda üretime başlayacak olan diğer fabrikamız ise Tarsus-Mersin'de yer alacaktır.

Ülkemizin topraklarında yetişen sayıları üç bini aşan endemik bitki ve Türkiye’nin zengin tarımsal potansiyeli, dünya pazarları için çeşitli yüksek katma değerli doğal ürünlerin üretilmesine fırsat yaratmaktadır. Ereğli Agrosan, doğal kaynaklar ile yapacağı çevreye duyarlı, temiz ve yüksek teknolojili üretim, oluşturacağı istihdam ve ihracat potansiyeli ile ülke ekonomisine ve kalkınmasına katkıda bulunacaktır. Tarıma dayalı sanayi entegrasyonu ile yola çıkan Ereğli Agrosan, ilgili sektörlere çözüm ortaklığı sunmaktadır.
 

 

 

 

 

 

MİSYON

"Gıda, kozmetik ve sağlık sektörleri için yüksek katma değerli doğal ürün ile türevlerinin üretilmesi" hedefi doğrultusunda ortaya çıkan Ereğli Agrosan'ın misyonu yenilikçi teknoloji ile üreteceği yüksek kalitedeki ürünleri müşteri istekleri doğrultusunda üreten, çevreye duyarlı ve topluma karşı sorumlu, etik değerlere bağlı ulusal ve uluslararası operasyonları olan bir şirket olmaktır.

 

VİZYON

Ereğli Agrosan'ın vizyonu doğallık, sağlık ve kalitenin öncelikli olduğu dünya üzerindeki her noktada lider üretici olarak yer almak ve değişimi yönetmektir.

 

 

 

 

 

DEĞERLER

İyilik ve Doğruluk
Etik değerlere bağlı, sorumluluklarının bilincinde ve bu doğrultuda her zaman hesap verebilir, açık, dürüst, güvenilir, duyarlı, düşünceli, adil, eğitime ve kişisel gelişime önem veren

Kalite
Yetkinlik, kaliteli ve etkin iletişim

Yenilikçilik
Sürekli gelişime açık, teknolojik gelişmelerin peşinde, yaratıcı, özgün, öncü, girişimci, araştırmacı

Başarma tutkusu
Rekabetçi, enerjik, dinamik, sürekli iyileştirmeye açık, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, kendi kendini motive eden ve inisiyatif alan

 

 

 

 

 

HEDEFLER

Çalışanlar ve Organizasyonel Liderlik
Çalışanlar tarafından değerleri ve kültürü dolayısıyla tercih edilen yetkin bir şirket olmak.

Ticari Liderlik
Müşteri odaklı çözümler sunarak hedef pazarda takip edilen olmak.

Tedarik Zinciri
Dikey entegrasyona dayalı üretimimizi kontrollü ve anlaşmalı tarım ile destekleyerek sürdürülebilir kalitede hammadde girdisini sağlayıp, maliyetleri düşürecek yaklaşımlarda bulunarak sürdürülebilir kalitede standart ürünler ile müşteri isteklerini zamanında ve etkin bir şekilde karşılayan vazgeçilmez tedarikçi olmak.

Operasyonel Mükemmellik
Tüm süreçlerimizde sürekli iyileşmeyi destekleyen operasyonel mükemmellik kültürünü ve müşteri memnuniyetini şirket geneline yerleştirmek.

Sürdürülebilirlik
Sektördeki liderliğimizin uzun dönemde sürdürülebilirliğini sağlamak için çevreye duyarlı ve özgün yaklaşımımızla dokunduğumuz her bireyin yani tüm paydaşlarımızın gözünde en ilgili ve sorumlu şirket olarak kabul görmek.

 

 

 

EREĞLİ AGROSAN Doğal Ürünler ve Türevleri Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş.

   Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Sağlam Fikir Sk. Kelebek Çıkmazı No: 3/3A
Şişli - İstanbul TÜRKİYE

   +90 212 212 3103                                          info [@] eregliagrosan.com

   +90 212 212 3106                                          Linkedin